KURUMSAL

team-img

"Büyük Bir Geçmiş, Büyük Hikayelere Konu Olur..."

Gala Uluslararası Taşımacılık yat, tekne ve gabari dışı kargoların hem yurtiçi hem de yurtdışı nakliyesi konusunda hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız taşınacak malzemenin ölçülerine ve destinasyonuna göre kullandığı gemi veya özel tır dorseleri ile en güvenli ve en uygun navlunu müşterilerine sunmaktadır.

Dunyanın hemen hemen tüm limanlarında kurduğu acenta ağları ile yurt dışında kapı teslim hizmeti de dahil olmak üzere tüm lojistik hizmetlerini başarı ile gerçekleştirmektedir.

Bu sektöre yıllarını vermiş kadrosu ile özellikle 7/24 iş takibi yapıp, müşterilerine sürekli bilgi akışı sağlayıp, operasyonların her anını rapor eden hızlı, çalışkan ve güvenilir bir partner olarak yoluna devam etmektedir.

Üyeliklerimizi İnceleyin

Vizyonumuz; Lojistik sektöründe çözüm ortağı olduğu müşteri sayısını arttırmaktır. Müşteri taleplerine profesyonel, güvenli ve ekonomik çözümler sunmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak ve sektörde bir dünya markası olmaktır.

Misyonumuz; Lojistik anlamında tüm ihtiyaçlara cevap vermektir.

Neler Sunarız?

service-image

Yat Taşımacılığı

Tekne ve yat nakliyesi diger kargolarin nakliyesine gore daha hassastir ve daha cok ozen gerektirir. Gala Transport profosyonel ekibi ile tekne ve yatların nakliyesini başarı ile gerçekleştirmeye devam ediyor.

Detaylar İçin Tıklayın...
service-image

Endüstriyel Taşımacılık

Deniz Navlunu, Karayolu Tasıması, Gözetim, Kaplama, Loadmaster, Sertifikalı Sabitleme, Gümrükleme, Nakliye Sigortası gibi endüstriyel alanda her türlü ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler getiriyoruz.

Detaylar İçin Tıklayın...
service-image

Forwarding

Gala Transport oldukça geniş hizmet alanlarının yanı sıra Deniz Taşımacılığı ve Hava Taşımacılığı gibi hizmetleri de sizlere sunmaktadır.

Detaylar İçin Tıklayın...

Bazı Çözümleri Sadece Profesyoneller Üretir...

Gala-Transport en küçüğünden en büyüğüne her ihtiyacınıza profesyonel olarak yaklaşır.

Dünyanın Her Yerine...

Gala Transport size çözümler üretmek için sürekli olarak hizmet verdiği alanları genişletmektedir.